Screen Shot 2013-07-30 at 4.47.22 PM

Tinkamas terapijos būdas ūmioms ligonių būklėms

Lynda® aparato bruožai – technologinės inovacijos, platus terapijų spektras ir lengvas naudojimas.

Sudėtingos klinikinės būklės pacientų, kuriems yra taikoma intensyvi terapija, atliekama chirurginė operacija, kurie yra patyrę daugybinę traumą, sepsį, daugybinį organų nepakankamumą, kardiopatijas, turi imuninės sistemos patologijų ar intoksikaciją, reikalauja integruoto terapeutinio gydymo, sugebančio pateikti įvairiapusiškumą, funkcionalumą, sparta ir efektyvumą.

Bellco kompanija siūlo visiškai naują požiūrį į ūmių būklių pacientus. Naudodama inovatyvaus gydymo ir pažangiausios įrangos kombinaciją, pateikia visa-apimantį sprendimą prieš tai minėtoms patologijoms.

Lynda® aparatas turi CFPA® terapiją (Coupled Plasma Filtration Adsorption) dedikuotą sepsio gydymui, be to, aparatas gali gydyti inkstų ligas (nuolatines ar protarpines) tokiais būdais kaip izoliuota ultrafiltracija, hemofiltracija, hemodializė ir hemodiafiltracija.

Visus gydymo būdus Lynda® gali suteikti saugiai dėl šių techninių parametrų:

Nuolatinis hematokrito ir deguonies saturacijos monitoravimas
Didelė iki 40 litrų tirpalo autonomija su galimybe atskiedimui prieš ir po-
Porgraminė įranga draugiška vartotojui su automatiniu paruošimu
Tiesioginė sąsaja su lietimui jautriu ekranu
Ryškus ekranas su interaktyviu gidu
“Plug & play” eksploatacija su iš anksto surinktu rinkiniu su integruotais filtrais ir linijomis
Aparato naudojimo istorijos failas su 300 įsimintų valandų
Šildytuvas su infuzijos/dializato skysčiu su nustatoma temperatūra tarp 30 ir 40°C

page_1 lynda-page

Screen Shot 2013-07-30 at 5.02.20 PM

Abylcap® pašalina CO2 greitai, lengvai ir efektyviai itin saugiai bei tuo pat metu optimizuoja mechaninę ventiliaciją ir apsaugo paciento plaučius. Bellco siūlo šį naują metodą, integruotą su Lynda sistema, gydymui pacientų, kurie kenčia nuo staigios plaučių traumos ir Ūminio respiracinio distreso sindromo, kurie yra sukelti kitų ligų tokių kaip sepsis, daugybinis organų nepakankamumas, LOPL (Lėtinė obstrukcinė plaučių liga), ir daugybinė trauma.

Abylcap® funkcionuoja paprastai ir saugiai: iš paciento ištrauktas kraujas yra nukreipiamas į oksigenatorių, kuris palaipsniui pašalina CO2 padedant fosforilcholinu dengta membrana, kuri normalizuoja CO2 kiekius.

Aparatas garantuoja keturias veikimo dienas be sustojimo: tai įmanoma dėka membranos savybių, kurios palaiko aparato nenutrūkstamą veikimą.

page_1 page_2