ABIOTEK – inovatyvių medicininių sprendimų tiekėjas ligoninėms, klinikoms ir pacientams Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Baltarusijoje ir kaimyninėse šalyse.

ABIOTEK – jauna ir dinamiška kompanija, sukurta profesionalų, turinčių medicininės įrangos ir priemonių platinimo, medicininių paslaugų vadybos patirties. Mūsų ankstesni projektai – privačios širdies chirurgijos klinikos ir poliklinikos Kardiolita, turinčios virš 10 metų išskirtinių klinikinių rezultatų su sudėtingais kardiologiniais pacientais (NYHA klasė III ir IV) patirtį, valdymas, didžiausios Baltijos šalyse sanatorijos - Eglės sanatorija - valdymo ir veiklos optimizavimas, medicininės įrangos ir priemonių platinimas ir kt.

ABIOTEK – išskirtinis Vokietijos medicininės įrangos fizioterapijai gamintojo MTR+ GmbH, Italijos medicininės įrangos gamintojo Bellco S.A. atstovas.

Mūsų kompanijos tikslas – būti tinkamiausiu partneriu tiek lyderiaujančioms medicinos institucijoms, tiek inovatyvių medicininių technologijų gamintojams. Mūsų galutinis tikslas – suteikti galimybę naudotis naujausiais ir efektyviausiais gydymo metodais vos tik jiems atsiradus. Mums itin rūpi verslo kultūra, siekiame nuoseklaus ir ilgalaikio bendradarbiavimo.